Na vodě


Včera jsme poprvé vyrazili na vodu. O zábavu ani drama nebylo nouze! 
????‍♂️????‍♀️
Desítky z nás se společně s rodinami zúčastnili celodenního sjezdu Orlice. Akci iniciovali a kompletně zorganizovali naši aktivní členové ve spolupráci s hradeckými vodáky (www.hradectivodaci.cz). ????
Sešli jsme se ráno v Týništi nad Orlicí ve Vodácko-turistickém centru RAMPA sport, kde jsme se oblékli do poznávacích triček vlastní výroby, rozdali si role, připravili lodě a za [Group 0]-IMG_2963_IMG_2968-6 images2azurové slunečné oblohy se vrhli na vodu. V naší flotile nechyběli vodáčtí matadoři, ani ti nejodvážnější předškolní hrdinové.
Zhruba v půlce plavby jsme zakotvili lodě na pevnině, rozdělali táborák a upekli si buřty a klobásy, abychom doplnili síly po náročnějším úseku. Poté jsme ještě asi dvě hodiny pluli a kochali se než jsme naše dobrodružství zakončili v Krňovicích.
Přesně tohle jsou ty akce, které náš spolek dělají spolkem a motivují nás k další činnosti. Spojujeme lidi, a ne jenom skrze síť. Pokud se chcete taky nalodit, podívejte se na naše stránky www.hkfree.org, projděte náš Facebook a připojte se. Třeba i vy máte čím přispět. ????????

VideoFotoalbum najdete na našem Facebooku.

 

Comments are closed.