Tábor Jedlová 2020

V roce 2020 se bude konat již 4. ročník letního dětského tábora v rámci hkfree.org v Jedlové v Orlických horách, na chatě Kristýna. Tábor bude mít 2 běhy a proběhne v prvních dvou celých celých týdnech letních prázdnin.

Zaměření?
Oba běhy budou klasický všeobecný tábor se zaměřením na přírodu, venkovní zálesácké a sportovní aktivity. Nebude chybět noční hra, diskotéka ani bodování pořádku na pokojích :) Osvědčilo se opékání buřtů a také přespávání ve stanu pro ty, kteří budou mít zájem. Děti se naučí základy neodkladné první pomoci, seznámí se s postupy při vzniku nenadálých situací a naučí se je řešit.
2. běh bude navazovat tématicky na první běh, v podobném duchu, bude možné jet jak na jeden, tak na druhý či na oba běhy s tím, že druhý běh nebude z hlediska náplně „opakováním“ toho prvního, ale pokračováním.

Doporučený věk dětí je 6-17 let, podmínkou je samostatnost a zájem o přírodu a sportovní aktivity.

Kde?
Jedlová v Orlickách horách – chata Kristýna
Jedná se o rekreační zařízení určené pro dětské pobyty, spaní na pokojích po 4-7 dětech, sociální zařízení s trvale teplou vodou na patře, kuchyň a jídelna v objektu. V okolí je řada sportovišť, dětská hřiště, kurty. Kapacita budovy a tedy i maximální počet účastníků je s rezervou 45 dětí.

Kdy?
1. běh: 4. – 11. července 2020 (od soboty do soboty) OBSAZENO!!!
2. běh: 11. – 18. července 2020 (od soboty do soboty) OBSAZENO!!!

Doprava?
Tam i zpět autobusem z Hradce Králové – místo v dosahu MHD, bude upřesněno. Samozřejmě možnost individuální dopravy po dohodě.

Cena?
Cena za 1 běh (tj. 7 nocí) je 3.200,- Kč pro veřejnost a 2.700,- Kč pro děti členů spolku hkfree.org. Cena za oba běhy dohromady je 6.200,- Kč pro veřejnost a 5.200,- pro deti členů spolku hkfree.org.

Cena zahrnuje dopravu autobusem z Hradce Králové, pobyt vč. stravy 4-5x denně, výlety, vstupy. Nezahrnuje kapesné a doporučené připojištění.

Kteří vedoucí se budou o děti starat?

Ing. Záviš Jirásek – hlavní vedoucí, organizace

Další vedoucí, kteří s námi na tábor jezdívají
Mgr. Dana Hoffmannová
Martin Struna
Mgr. Lucie Kalvodová
Petr Bartoň
Vojta Ondráček
Mgr. Ondřej Vitvar
Ing. Radim Drtílek
Ing. Lukáš Březina
Tereza Jebavá
Jan Hoffmann

a praktikanti…
Martin Petrovický
Eva Suchanová
Tomáš Kočí
Petr Bušta

Kontakty a přihlášky:
Ing. Záviš Jirásek – zavis@hkfree.org – +420 604 434 934

Ostatní informace

– během tábora budou dětem odebrány a bezpečně uloženy mobilní telefony, které budou vždy k dispozici na přání rodičů či po dohodě s vedoucím
– ač je kompletní strava zajištěna, v chatě je bufet s cukrovinkami a podobným sortimentem, doporučené kapesné je 250Kč/běh
– součástí přihlášky bude souhlas rodičů s pořizováním a zveřejněním fotografií dětí během běžných táborových aktivit
– fotografie z předchozích let jsou a ty aktuální budou na https://www.facebook.com/hkfreejedlova/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře nejsou povoleny.