Tábor Jedlová 2022

V roce 2022 se bude konat již 6. ročník letního dětského tábora v rámci hkfree.org v Jedlové v Orlických horách, na chatě Kristýna. Tábor bude mít 2 běhy a proběhne v prvních dvou celých celých týdnech letních prázdnin.

Zaměření?
Oba běhy budou klasický všeobecný tábor se zaměřením na přírodu, venkovní zálesácké a sportovní aktivity. Nebude chybět noční hra, diskotéka ani bodování pořádku na pokojích :) Osvědčilo se opékání buřtů a také přespávání ve stanu pro ty, kteří budou mít zájem. Děti se naučí základy neodkladné první pomoci, seznámí se s postupy při vzniku nenadálých situací a naučí se je řešit.

1. běh bude určen pro menší děti (přibližně 6-10 let), 2. běh pro ty starší (10-15 let). Letos není možné přihlášení se na oba běhy současně – hlavním důvodem je možnost odlišit obtížnost a náročnost programu pro jednotlivé běhy, druhým důvodem je částečné navýšení kapacity (aby se dostalo na více dětí).

Doporučený věk dětí je 6-15 let, podmínkou je samostatnost a zájem o přírodu a sportovní aktivity.

Kde?
Jedlová v Orlických horách – chata Kristýna
Jedná se o rekreační zařízení určené pro dětské pobyty, spaní na pokojích po 4-7 dětech, sociální zařízení s trvale teplou vodou na patře, kuchyň a jídelna v objektu. V okolí je řada sportovišť, dětská hřiště, kurty. Kapacita budovy a tedy i maximální počet účastníků je s rezervou 45 dětí.

Kdy?
1. běh: 2. – 9. července 2022 (od soboty do soboty), pro děti 6 – 10 let
2. běh: 9. – 16. července 2022 (od soboty do soboty), pro děti 10 – 15 let

Doprava?
Tam i zpět autobusem z Hradce Králové – místo v dosahu MHD, bude upřesněno. Samozřejmě možnost individuální dopravy po dohodě.

Cena?
Cena za 1 běh (tj. 7 nocí) je 3.600,- Kč pro veřejnost a 3.100,- Kč pro děti členů spolku hkfree.org. Cena zahrnuje dopravu autobusem z Hradce Králové, pobyt vč. stravy 4-5x denně, výlety, vstupy. Nezahrnuje kapesné a doporučené připojištění.

Kteří vedoucí se budou o děti starat?

Ing. Záviš Jirásek – hlavní vedoucí, organizace

Další vedoucí, kteří s námi na tábor jezdívají
Olha Jirásková
Mgr. Iva Žitková
Martin Struna
Ing. Radim Drtílek
Ing. Lukáš Březina
Jana Kulířová
Veronika Hoffmannová
Ing. Petr Mišák
Petr Šindelář
a řada dalších, léty osvědčených…

Kontakty a přihlášky:
Ing. Záviš Jirásek – zavis@hkfree.org – +420 604 434 934

Ostatní informace

– během tábora budou dětem odebrány a bezpečně uloženy mobilní telefony, které budou vždy k dispozici na přání rodičů či po dohodě s vedoucím
– ač je kompletní strava zajištěna, v chatě je bufet s cukrovinkami a podobným sortimentem, doporučené kapesné je 350Kč/běh
– součástí přihlášky bude souhlas rodičů s pořizováním a zveřejněním fotografií dětí během běžných táborových aktivit
– fotografie z předchozích let jsou a ty aktuální budou na https://www.facebook.com/hkfreejedlova/

Komentáře nejsou povoleny.