Fórum

Toto fórum slouží nejen první kontakt s námi, ale i pro případné dotazy a připomínky k fungování a provozu sítě. Forum není určeno pro komerční účely. Pro tyto účely využívejte jiná fóra na internetu.

Pokud máte zájem o připojení k naší síti, nemusíte používat toto fórum, ale ozvěte se přímo na naši infolinku !
Telefon: 608 10 10 70 ( pouze pro volání – neposílejte na něj SMS )
E-Mail: podpora(zavinac)hkfree.org ( nezasílat obchodní nabídky ! )
Linka je v provozu v pracovních dnech od 9 – 17hod

Vnitřní diskusní forum – návod jak na newsy
dostupné pouze z vnitřní sítě hkfree

1. Milan Šurinčik napsal:

Dobrý den, přibližně před 14ti dny jsem volal na zákaznickou linku, slečna na ní byla velmi milá a slíbila mi že se pokusí zjistit o problému s pomalým připojením více a že se mi ozve. Bohužel zatím se tak nestalo a připojení je stále slabé, mohl bych tedy prosím dostat kontakt na někoho kdo má oblast Bydžovská Lhotka a okolí nastarost abych se s ním mohl domluvit sám? Děkuji Šurinčik.

• Lukáš Březina napsal:

Dobrý den,

informace se ke mně nedostala. Dnes večer se na to podívám a ozvu se.

Lukáš Březina

• Lukáš Březina napsal:

Dobrý den,
        mělo by to být již v pořádku, poslal jsem SMS. dejte mi případně vědět. díky!

2. Michaela Skrovna napsal:

Dobrý den, ráda bych si u vás zřídila připojení internetu.Prosim o kontaktovani, děkuji Skrovna

3. Pan Naštvaný napsal:

Nevím co se děje s připojením, ale už měsíc sleduji úpadek na rychlosti. Nyní jsem připojený jen na jednom zařízení v domácnosti a stejně je pomalé připojení. Mám rychlost 5 Mb/s což za ty peníze je opravdu málo. Zkuste se polepšit. Je to nesnesitelné.

• Pavel Vlček napsal:

Pan Naštvaný: co třeba zavolat na infolinku a představit se abychom s tím mohli něco udělat. Takhle je to jen anonymní výkřik do prázdna.

4. Tobolka Radek napsal:

Dobrý den, nevíte někdo co je se sítí? i po restartu routeru vubec nejde net. Rychlost asi takova že si nepustíte ani písničku na youtube aby se nesekla. Děkuji.. Adresa J.Purkyně Hradec Králové

5. Pavel Bažata napsal:

Dole na napájení antény svítí zelená…. Tak by kabel měl být ok?

Napsat komentář k Michaela Skrovna Zrušit odpověď na komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kontrolní text

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>