Fórum

Toto fórum slouží nejen první kontakt s námi, ale i pro případné dotazy a připomínky k fungování a provozu sítě. Forum není určeno pro komerční účely. Pro tyto účely využívejte jiná fóra na internetu.


Pokud máte zájem o připojení k naší síti, nemusíte používat toto fórum, ale ozvěte se přímo na naši infolinku !
Telefon: 608 10 10 70 ( pouze pro volání – neposílejte na něj SMS )
E-Mail: podpora(zavinac)hkfree.org ( nezasílat obchodní nabídky ! )
Linka je v provozu v pracovních dnech od 9 – 17hod

Vnitřní diskusní forum – návod jak na newsy
dostupné pouze z vnitřní sítě hkfree

 1. Купить игры xbox store

 2. Problém s připojením napsal:

  Dobrý den,
  jsem připojen na koncový bod Gagarin. Dnes je připojení nepoužitelné. Test na rychlost.cz jsem musel pouštět několikrát aby se vůbec podařilo jej spustit a nedoběhl ani jednou. Info z průběhu.
  Odezva 16ms
  Stahování 0,37Mbit/s
  Nahrávání 22,65Mbit/s
  Download je nejen pomalý ale má i velké ztráty.

  S pozdravem
  Martin Bartoš

 3. Dotaz na limitování napsal:

  Dobrý den , píšu ohledně situace připojení v Písku . Potřeboval bych vědět alespoň časový odhad jak dlouho budeme omezeni. Internet potřebuji k práci a přítelkyně ke škole. Zajímá mě jak dlouho budeme limitovaní, jestli máme hledat alternativu. Díky za odpověď.

 4. Problem s pripojenim napsal:

  Dobrý den , po delším problému s připojením (často padalo) se vyskytl ještě větší problém . Dnes z 6mb/s klesl download na 600kb/s .
  Obec Písek č.p 21

  • kulin napsal:

   Dobrý večer,
   omlouvám se za pozdní odpověď, potřeboval jsem situaci detailně zanalyzovat. Výpadky pro Pískoviště, Satelit a Pazdernu jsou způsobeny přetížením spoje NewTown škola – bytovka. Toto vytížení bylo z 90% způsobeno stabilním provozem z Vaší IP, proto jsem Vás omezil na 3M, abych ověřil zda se jedná skutečně o tento provoz, což se potvrdilo. Momentálně máte linku omezenou 10M/10M. Následně řešíme posílení páteřního spoje, ale dokud nebude nasazen, tak v zájmu zachování použitelnosti pro ostatní lidi, kteří negenerují stabilní datový tok okolo 80Mbit po celý den Vás musím takto limitovat.

 5. Nestabilní připojení napsal:

  Dobrý den , poslední měsíc máme nestabilní připojení. Internet cca každých 10-15 minut padá. Ve hrách dosahujeme nehratelného pingu (150-600ms).
  Oblast- Písek

  • Re: Nestabilní připojení napsal:

   Dobrý den,
   prosím o Vaši bližší identifikaci. Včera jsme provedli na AP Pískoviště upgrade sektorových antén a v nejbližší době plánujeme upgrade AP Satelit. Zároveň došlo k upgradu switche na Bydle.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kontrolní text

*