Fórum

Toto fórum slouží nejen první kontakt s námi, ale i pro případné dotazy a připomínky k fungování a provozu sítě. Forum není určeno pro komerční účely. Pro tyto účely využívejte jiná fóra na internetu.

Pokud máte zájem o připojení k naší síti, nemusíte používat toto fórum, ale ozvěte se přímo na naši infolinku !
Telefon: 608 10 10 70 ( pouze pro volání – neposílejte na něj SMS )
E-Mail: podpora(zavinac)hkfree.org ( nezasílat obchodní nabídky ! )
Linka je v provozu v pracovních dnech od 9 – 17hod

Vnitřní diskusní forum – návod jak na newsy
dostupné pouze z vnitřní sítě hkfree

1. Problém s připojením napsal:

Dobrý den, v poslední době nam zlobí pripojeni a od včera už nejde vůbec. Obec Písek č.p 21

• Kulin napsal:

Dobrý den,
      bohužel dnes ve 12:27 vidím restart antény a nedostanu se k předchozím logům. Nicméně signál se zdá být v pořádku stejně tak nemáme hlášeny problémy od dalších lidí z AP, proto předpokládám problém někde mezi anténou a koncovým zařízením. Pokud problémy přetrvávají, zavolejte prosím na naši podporu či mi napište email a provedeme ověření přímo na anténě v době problému.
      Děkuji

2. Lenka napsal:

Píšete že jste spolek. Ale vše jenž zde popisujete na vašich stránikách o vašem spolku, říká že jste firma. Která má odvádět daně. =:c) Stačí si vaše www strány jen pročíst.

3. Nové připojení napsal:

Dobrý den, mám zájem o připojení. Nenašel jsem správce Homyle2, jinak bych se ozval přímo. Jedná se o dům hned vedle AP Homyle2. Již jsem vaším členem, připojení Barchov 8 – Bydlo. Děkuji, Šlechta.

4. nefunkční kamera napsal:

nefunkční kamera na hotelu Černigov

Napsat komentář: Roman Hošák Zrušit odpověď na komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kontrolní text

*