Fórum

Toto fórum slouží nejen první kontakt s námi, ale i pro případné dotazy a připomínky k fungování a provozu sítě. Forum není určeno pro komerční účely. Pro tyto účely využívejte jiná fóra na internetu.


Pokud máte zájem o připojení k naší síti, nemusíte používat toto fórum, ale ozvěte se přímo na naši infolinku !
Telefon: 608 10 10 70 ( pouze pro volání – neposílejte na něj SMS )
E-Mail: podpora(zavinac)hkfree.org ( nezasílat obchodní nabídky ! )
Linka je v provozu v pracovních dnech od 9 – 17hod

Vnitřní diskusní forum – návod jak na newsy
dostupné pouze z vnitřní sítě hkfree

 1. U přítelkyně jsem zkoušel vyměnit router za nový, ale k internetu se nelze připojit jak přes nový router tak ani přímo ze zásuvky ve zdi síťovým kabelem, nezávisí připojení nebo identifikace do sítě na MAC adrese původního routeru? Lokalita HK-Kukleny.

 2. Pavel Bažata napsal:

  Dobrý den. Už od pátka 21.12. mi nejde připojení jsem ul Jabloňová na AP Dvorská a ani tyto dva pracovní dny 27 a 28 není možné se někomu od vás dovolat! Děkuji za odpověď.

  • Cekr napsal:

   Dobrý den,
   jak je psáno v aktualitách – technická podpora je do 2.1. mimo provoz. Vysílač Dvorská je v pořádku. Koukal jsem na Vaše zařízení a odpojuje se ethernetový kabel co vede do mikrotiku na střeše. Zkuste zkotrolovat zda někde není kabel povytažený.
   s pozdravem
   Jakub Středa – výkonný výbor hkfree.org z.s.

 3. Pavel Vlček napsal:

  Ozvěte se prosím s vaším problémem zítra na infolinku 608101070.

 4. MJ00 napsal:

  I po dvou měsících žádná změna, dokonce to je ještě horší… rychlost internetu je na 4Mb/s… V dnešní době to je velký podprůměr za tu cenu…

 5. Honza napsal:

  Dobrý den,
  v posledním měsíci mi silně kolísá rychlost připojení, navíc max.rychlost se dostává v průměru stěží na 10,0 Mb/s. Dříve bylo běžně 20/20 Mb/s. Jsem připojen na AP Úprkova. Můžete mi prosím sdělit, v čem je problém ?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kontrolní text

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>